Hangon Keilahalli, HKL:n Syyskisa, 08.08.2017-07.10.2017
(klikkaamalla värillistä tulosta saat näkyviin keilaajan pöytäkirjan)
Sij Nimi Seura, Liitto Lk 1 2 3 4 5 6 Tulos Tas Yht. X /
1 Määttä Santeri Destroyers, Hanko C 237 197 167 182 225 210 1218 150 1368 32 22
2 Grönroos Dick Strike-10, Tammisaari C 214 125 162 179 184 196 1060 228 1288 23 22
3 Hyrkkö Eemil RäMe, Lohja B 188 180 189 222 180 215 1174 108 1282 29 34
4 Enberg Kurt-Olof HAX, Hanko A 195 169 235 204 189 241 1233 48 1281 32 23
5 Hartikka Tauno Ha-Hy, Hanko M 211 227 219 213 211 175 1256 24 1280 29 33
6 Luosujärvi Risto Destroyers, Hanko A 189 187 177 224 245 209 1231 48 1279 30 0
7 Rautiainen Anna-Lisa Destroyers, Hanko C 146 190 215 214 218 137 1120 150 1270 23 29
8 Hartikka Maire PiLa, Hanko C 191 167 154 222 155 217 1106 162 1268 23 27
9 Salin Sami RäMe, Lohja M 222 239 221 174 182 223 1261 6 1267 38 17
10 Böckerman Ronny Destroyers, Hanko D 136 203 144 196 192 150 1021 234 1255 22 19
11 Nordström Christer Ha-Hy, Hanko B 198 242 144 166 206 219 1175 78 1253 33 18
12 Huusko Kalle RäMe, Lohja M 211 185 210 232 211 190 1239 12 1251 38 14
 
13 Rautiainen Kai Destroyers, Hanko B 209 227 213 179 179 158 1165 72 1237 29 26
14 Rokosa Mauri FP, Tammisaari B 217 187 164 214 180 183 1145 84 1229 23 31
15 Enholm Susanne Destroyers, Hanko C 184 168 180 118 150 206 1006 216 1222 21 25
16 Lähteenmäki Helena Kaatajat, Hanko C 139 167 200 161 168 174 1009 210 1219 16 30
17 Wiberg Martin DBS, Tammisaari B 191 176 224 224 167 156 1138 78 1216 30 0
18 Kaikkonen Orvo Destroyers, Hanko M 174 236 192 236 184 187 1209 6 1215 37 21
19 Nyberg Benjamin Destroyers, Hanko D 122 137 148 232 193 146 978 234 1212 20 21
20 Boström Linus Bay, Lahti M 191 211 227 213 186 183 1211 0 1211 31 25
21 Niemelä Raili PiLa, Hanko C 229 171 155 134 183 151 1023 180 1203 20 26
22 Lindstedt Alexander SQB Bowlers, Seinäjoki B 193 157 174 210 136 198 1068 132 1200 19 0
23 Koverskoi Mika Takabåga, Tammisaari C 157 211 167 147 161 170 1013 186 1199 17 28
24 Finnberg Eeva PiLa, Hanko C 168 184 179 191 147 119 988 204 1192 14 29
25 Mäkinen Esa Ha-Hy, Hanko B 161 216 142 186 166 169 1040 150 1190 18 32
26 Seppänen Tuula PiLa, Hanko C 210 194 181 157 148 138 1028 156 1184 24 17
27 Palomäki Pekka Kaatajat, Hanko C 149 169 153 178 183 151 983 198 1181 13 0
28 Kilpinen Jani Destroyers, Hanko B 209 180 171 167 145 187 1059 120 1179 24 0
29 Määttä Mikko Destroyers, Hanko A 195 211 177 168 236 155 1142 36 1178 31 27
30 Malmlund Peter HAX, Hanko A 195 187 186 170 232 159 1129 48 1177 31 22
31 Holmström Guy HAX, Hanko C 169 128 155 140 167 192 951 216 1167 14 26
32 Nyman Anders HAX, Hanko C 144 190 188 163 128 146 959 204 1163 19 23
33 Boström Alf Ha-Hy, Hanko C 183 164 155 148 131 155 936 222 1158 19 24
34 Hämäläinen Pirkko PiLa, Hanko C 147 133 204 166 175 169 994 162 1156 10 36
35 Nikulin Voitto FP, Tammisaari C 197 150 183 163 134 137 964 174 1138 14 27
36 Ekebom Göran HAX, Hanko B 160 165 136 166 182 193 1002 132 1134 14 32
37 Råberg Sirpa Destroyers, Hanko B 177 191 146 170 171 157 1012 120 1132 16 31
38 Rautiainen Seppo Ha-Hy, Hanko B 164 145 207 193 137 193 1039 90 1129 19 28
39 Saari Hannu Ha-Hy, Hanko C 177 116 145 149 172 153 912 216 1128 15 23
40 Hartikka Bertta PiLa, Hanko D 165 135 163 171 129 128 891 234 1125 15 23
41 Enberg Anneli Kaatajat, Hanko C 137 159 190 149 140 152 927 192 1119 14 0
42 Laaksonen Aaro Kaatajat, Hanko C 167 159 148 150 155 172 951 162 1113 17 28
43 Tolvanen Ilmari Ha-Hy, Hanko C 177 136 154 157 172 143 939 174 1113 16 0
44 Nurmi Seppo Ha-Hy, Hanko C 146 178 154 147 154 147 926 186 1112 15 23
45 Bäckroos Kurt Ha-Hy, Hanko B 169 143 182 216 143 147 1000 108 1108 23 19
46 Wiberg Daniel DBS, Tammisaari A 178 128 190 184 153 214 1047 60 1107 27 20
47 Uusikylä Markus Strike-10, Tammisaari C 144 141 214 133 144 173 949 156 1105 12 28
48 Ruuska Helka PiLa, Hanko C 146 179 154 150 165 145 939 162 1101 14 26
49 Böckerman Ida PiLa, Hanko D 154 161 147 140 126 138 866 234 1100 14 22
50 Hotanen Raija Kaatajat, Hanko B 174 170 143 169 153 157 966 132 1098 17 0
51 Nyberg Erik Destroyers, Hanko C 158 126 122 159 167 150 882 216 1098 15 24
52 Räsänen Reijo Ha-Hy, Hanko C 142 152 159 170 135 180 938 150 1088 15 26
53 Fagerström Lita Kaatajat, Hanko C 177 145 129 155 110 132 848 234 1082 10 23
54 Fager Anna-Liisa RäMe, Lohja C 147 148 150 138 138 127 848 234 1082 11 0
55 Laine Urpo Destroyers, Hanko C 125 181 131 122 153 169 881 198 1079 10 26
56 Albertsson Sven Strike-10, Tammisaari C 142 134 147 114 125 157 819 234 1053 12 17
57 Ek Eila Kaatajat, Hanko C 143 130 148 136 168 127 852 192 1044 12 23
58 Niemi Bo-Krister FP, Tammisaari C 164 142 132 144 126 158 866 168 1034 12 24
59 Hartikka Jaana PiLa, Hanko C 97 146 170 137 126 126 802 216 1018 11 0
60 Laine Ritva Destroyers, Hanko D 110 136 110 155 132 126 769 234 1003 8 20
61 Kainulainen Maija-Liisa PiLa, Hanko D 120 157 99 142 112 136 766 234 1000 13 0
62 Koverskoi Tarja Takabåga, Tammisaari D 78 140 129 138 114 121 720 234 954 7 0
Kilpailussa suorituksia yhteensä: 127
© Viking Bowling & Supply 1987-2017 www: Viking Bowling & Supply Päiv. 07.10.2017 16:40 Webmaster