Hangon Keilahalli, PiLa-kisa, 10.10.2017-18.11.2017
(klikkaamalla värillistä tulosta saat näkyviin keilaajan pöytäkirjan)
Sij Nimi Seura, Liitto Lk 1 2 3 4 5 6 Tulos Tas Yht. X /
1 Nordström Christer Ha-Hy, Hanko B 269 191 237 215 181 210 1303 90 1393 40 17
2 Salin Sami RäMe, Lohja M 248 180 231 238 233 209 1339 6 1345 45 17
3 Tuomi Tero Destroyers, Hanko A 200 203 268 191 218 200 1280 42 1322 38 20
4 Boström Linus Bay, Lahti M 189 225 179 236 236 255 1320 0 1320 40 0
5 Wiberg Martin DBS, Tammisaari B 245 213 209 180 189 206 1242 78 1320 39 15
6 Määttä Santeri Destroyers, Hanko C 172 148 182 216 219 219 1156 150 1306 35 0
7 Enberg Kurt-Olof HAX, Hanko A 224 215 204 213 186 205 1247 54 1301 35 25
8 Hartikka Tauno Ha-Hy, Hanko M 254 196 225 188 191 192 1246 36 1282 34 25
9 Seppänen Tuula PiLa, Hanko C 179 199 162 179 188 213 1120 162 1282 24 0
10 Malmlund Svante HAX, Hanko B 196 204 168 179 213 201 1161 120 1281 27 24
11 Fiskars Tom Strike-10, Tammisaari C 159 186 144 170 198 214 1071 210 1281 26 26
12 Hyrkkö Eemil RäMe, Lohja B 166 227 210 213 180 170 1166 114 1280 30 20
 
13 Hartikka Maire PiLa, Hanko C 150 214 179 194 187 193 1117 162 1279 24 31
14 Rautiainen Kai Destroyers, Hanko B 180 184 125 214 243 248 1194 78 1272 32 24
15 Enberg Anneli Kaatajat, Hanko C 218 171 166 174 158 183 1070 198 1268 18 32
16 Rautiainen Anna-Lisa Destroyers, Hanko C 160 211 181 214 180 170 1116 150 1266 25 25
17 Kaikkonen Orvo Destroyers, Hanko M 234 171 221 203 193 203 1225 36 1261 32 24
18 Rautiainen Seppo Ha-Hy, Hanko B 196 160 168 212 212 210 1158 102 1260 24 29
19 Luosujärvi Risto Destroyers, Hanko A 166 236 200 197 232 180 1211 48 1259 35 18
20 Ekebom Göran HAX, Hanko B 209 201 187 170 184 172 1123 132 1255 20 34
21 Finnberg Eeva PiLa, Hanko C 147 158 186 191 169 192 1043 210 1253 18 30
22 Boström Alf Ha-Hy, Hanko C 202 149 223 145 178 139 1036 216 1252 25 0
23 Nyberg Erik Destroyers, Hanko C 139 158 188 187 170 186 1028 222 1250 21 24
24 Holmström Guy HAX, Hanko C 194 176 161 149 166 181 1027 216 1243 21 24
25 Ruuska Helka PiLa, Hanko C 210 193 182 144 130 206 1065 168 1233 23 25
26 Tamminen Aaro KalKe-70, Lohja B 146 210 193 194 191 169 1103 120 1223 25 25
27 Bäckroos Kurt Ha-Hy, Hanko B 219 177 161 173 206 167 1103 114 1217 25 26
28 Lindberg Tage Strike-10, Tammisaari C 143 127 189 144 201 169 973 234 1207 13 30
29 Mannström Peter FP, Tammisaari B 194 196 182 158 210 140 1080 126 1206 25 23
30 Lind Sune Kaatajat, Hanko B 200 214 194 177 139 135 1059 144 1203 21 27
31 Nyman Anders HAX, Hanko C 151 183 197 159 135 173 998 204 1202 21 21
32 Rautiainen Panu Destroyers, Hanko B 177 202 180 155 173 170 1057 144 1201 25 23
33 Hartikka Bertta PiLa, Hanko D 168 162 145 137 177 178 967 234 1201 12 31
34 Lähteenmäki Helena Kaatajat, Hanko C 153 153 188 136 184 176 990 210 1200 18 25
35 Råberg Sirpa Destroyers, Hanko B 157 173 167 179 164 233 1073 126 1199 22 29
36 Määttä Mikko Destroyers, Hanko A 180 178 198 165 229 205 1155 42 1197 27 0
37 Sontag Börje FP, Tammisaari B 204 194 208 172 141 178 1097 90 1187 24 30
38 Löflund Ulf DBS, Tammisaari B 210 195 169 183 203 154 1114 66 1180 25 27
39 Holappa Heikki Takabåga, Tammisaari C 134 162 156 195 189 149 985 192 1177 17 26
40 Hartikka Jaana PiLa, Hanko C 122 190 146 208 138 144 948 228 1176 21 0
41 Nikander Hannele Salottaret, Salo B 173 163 201 201 175 166 1079 96 1175 22 30
42 Hotanen Raija Kaatajat, Hanko B 167 158 188 167 184 171 1035 138 1173 17 0
43 Malmlund Peter HAX, Hanko A 193 186 201 184 176 180 1120 48 1168 29 0
44 Niemelä Raili PiLa, Hanko C 174 128 158 170 159 193 982 186 1168 18 27
45 Böckerman Ida PiLa, Hanko D 160 146 208 131 141 145 931 234 1165 16 24
46 Koverskoi Mika Takabåga, Tammisaari C 168 174 136 187 163 149 977 186 1163 16 26
47 Nikulin Voitto FP, Tammisaari C 148 189 169 171 145 165 987 174 1161 15 30
48 Rohkea Rami HHB, Salo C 161 158 150 143 156 171 939 222 1161 21 19
49 Fröberg Dan Strike-10, Tammisaari D 146 177 163 125 148 168 927 234 1161 19 20
50 Katajisto Harri Bad Boys, Lohja C 119 178 171 177 143 179 967 192 1159 12 34
51 Räsänen Reijo Ha-Hy, Hanko C 150 142 225 153 175 163 1008 150 1158 16 29
52 Laitinen Jyri HHB, Salo C 155 178 146 152 146 161 938 216 1154 17 24
53 Mäkinen Esa Ha-Hy, Hanko B 160 149 179 165 181 169 1003 150 1153 17 26
54 Granberg Roland FP, Tammisaari B 165 157 170 165 178 170 1005 144 1149 19 28
55 Fagerström Lita Kaatajat, Hanko C 144 142 137 188 154 150 915 234 1149 13 31
56 Kontio Ritva KalKe-70, Lohja B 151 239 167 151 169 133 1010 132 1142 19 26
57 Kainulainen Maija-Liisa PiLa, Hanko D 195 155 137 123 143 155 908 234 1142 16 0
58 Saari Hannu Ha-Hy, Hanko C 127 143 163 163 166 160 922 216 1138 12 27
59 Leppälahti Virpi HHB, Salo C 166 135 142 148 148 181 920 216 1136 16 25
60 Kontio Tapio KalKe-70, Lohja C 156 176 132 174 139 166 943 192 1135 17 23
61 Palomäki Pekka Kaatajat, Hanko C 137 170 159 149 157 159 931 198 1129 14 27
62 Sjöberg Rolf KalKe-70, Lohja D 179 160 148 107 164 132 890 234 1124 11 26
63 Ek Eila Kaatajat, Hanko C 135 150 166 165 157 157 930 192 1122 11 30
64 Rokosa Mauri FP, Tammisaari B 198 189 162 131 179 178 1037 84 1121 23 23
65 Huusko Kalle RäMe, Lohja M 189 192 168 191 155 196 1091 24 1115 25 26
66 Heiniö Maila Salottaret, Salo C 149 160 149 158 148 159 923 186 1109 15 25
67 Grönroos Dick Strike-10, Tammisaari C 126 137 167 160 158 135 883 222 1105 14 20
68 Enholm Susanne Destroyers, Hanko C 139 170 157 140 154 128 888 216 1104 9 30
69 Strandback Thore HAX, Hanko C 135 163 158 146 171 167 940 156 1096 16 25
70 Naukkarinen Minna Destroyers, Hanko B 180 158 164 160 169 155 986 108 1094 22 22
71 Wiberg Daniel DBS, Tammisaari A 161 190 163 183 157 172 1026 66 1092 22 25
72 Nyberg Benjamin Destroyers, Hanko D 120 143 153 148 135 157 856 234 1090 10 23
73 Lindberg Lars-Gunnar KalKe-70, Lohja B 161 161 143 169 187 180 1001 84 1085 14 31
74 Kevin Anders FP, Tammisaari B 178 173 144 157 202 147 1001 78 1079 24 19
75 Rehn Edgar Strike-10, Tammisaari D 138 135 122 128 167 155 845 234 1079 10 26
76 Wickström Michael DBS, Tammisaari C 105 171 144 145 128 167 860 216 1076 10 26
77 Tuomi Petri DBS, Tammisaari C 132 133 157 143 160 174 899 162 1061 20 21
78 Santala Petri Destroyers, Hanko D 152 147 130 109 149 139 826 234 1060 7 26
79 Albertsson Sven Strike-10, Tammisaari C 145 123 149 169 116 110 812 234 1046 10 23
80 Lindberg Carita KalKe-70, Lohja C 138 145 130 125 131 149 818 216 1034 7 25
81 Nurmi Seppo Ha-Hy, Hanko C 142 124 130 143 152 143 834 192 1026 16 0
82 Böckerman Ronny Destroyers, Hanko D 114 141 124 165 121 112 777 234 1011 5 23
83 Koverskoi Tarja Takabåga, Tammisaari D 110 136 130 113 141 141 771 234 1005 7 18
84 Lindström Kurt Ha-Hy, Hanko D 132 154 156 128 135 139 844 126 970 10 27
85 Hellberg Reijo DBS, Tammisaari C 175 119 161 112 96 95 758 192 950 12 13
86 Viitanen Päivi PiLa, Hanko D 113 151 121 135 125 120 765 126 891 13 15
Kilpailussa suorituksia yhteensä: 176
© Viking Bowling & Supply 1987-2017 www: Viking Bowling & Supply Päiv. 21.11.2017 15:50 Webmaster