Hangon Keilahalli, Pilakisa, 15.10.2019-23.11.2019
(klikkaamalla värillistä tulosta saat näkyviin keilaajan pöytäkirjan)
Sij Nimi Seura, Liitto Lk 1 2 3 4 5 6 Tulos Tas Yht. X /
1 Luosujärvi Risto Destroyers, Hanko A 289 193 233 202 267 203 1387 66 1453 45 15
2 Malmlund Peter HAX, Hanko A 202 190 226 268 297 214 1397 48 1445 44 19
3 Nikander Hannele HHB, Salo B 214 226 193 233 196 186 1248 108 1356 37 19
4 Enberg Kurt-Olof HAX, Hanko B 185 235 237 200 203 196 1256 78 1334 38 20
5 Kilpinen Jani Destroyers, Hanko B 196 179 134 244 222 193 1168 132 1300 29 24
6 Bredenberg Patrik Strike-10, Tammisaari C 183 268 195 145 151 190 1132 168 1300 24 23
7 Hartikka Tauno Ha-Hy, Hanko A 237 227 200 200 170 185 1219 78 1297 32 28
8 Laitinen Jyri HHB, Salo C 136 216 201 178 160 214 1105 192 1297 27 22
9 Rautiainen Anna-Lisa Destroyers, Hanko C 232 180 148 155 184 205 1104 192 1296 22 27
10 Fiskars Tom Strike-10, Tammisaari C 207 150 179 185 216 182 1119 174 1293 26 26
11 Hämäläinen Pirkko PiLa, Hanko C 179 150 190 207 169 199 1094 198 1292 21 28
12 Boström Linus Siniset, Riihimäki M 231 193 179 223 248 214 1288 0 1288 41 17
 
13 Määttä Mikko Destroyers, Hanko A 179 217 204 227 194 193 1214 72 1286 36 21
14 Huusko Kalle RäMe, Lohja M 181 265 212 203 234 153 1248 36 1284 34 24
15 Nordström Christer Ha-Hy, Hanko B 161 257 164 204 179 195 1160 120 1280 26 24
16 Fröberg Dan Strike-10, Tammisaari C 149 171 127 193 228 204 1072 204 1276 23 24
17 Holmström Guy HAX, Hanko C 172 138 190 223 181 166 1070 204 1274 20 28
18 Mäkinen Esa Ha-Hy, Hanko B 213 210 198 203 157 152 1133 138 1271 25 25
19 Hartikka Maire PiLa, Hanko C 180 158 169 193 193 155 1048 210 1258 21 27
20 Grönberg Johanna FP, Tammisaari C 182 172 130 202 198 190 1074 168 1242 27 20
21 Lähteenmäki Helena Kaatajat, Hanko C 146 203 165 139 178 176 1007 234 1241 16 29
22 Lindstedt Alexander TuWe, Turku C 148 170 181 177 179 220 1075 162 1237 29 17
23 Hotanen Raija Kaatajat, Hanko B 169 192 188 181 185 163 1078 156 1234 19 31
24 Saari Hannu Ha-Hy, Hanko C 148 178 176 212 143 156 1013 216 1229 18 29
25 Hartikka Bertta PiLa, Hanko D 187 180 147 183 144 150 991 234 1225 13 31
26 Granberg Roland FP, Tammisaari B 168 166 177 179 177 221 1088 132 1220 18 33
27 Artzén Ronny FP, Tammisaari C 164 181 161 181 201 128 1016 204 1220 22 25
28 Hyrkkö Eemil RäMe, Lohja A 178 155 228 226 183 199 1169 48 1217 31 22
29 Niemelä Raili PiLa, Hanko C 159 169 196 167 160 165 1016 198 1214 23 23
30 Grönroos Dick Strike-10, Tammisaari C 186 145 169 172 153 173 998 216 1214 17 29
31 Naukkarinen Minna Destroyers, Hanko B 221 166 180 153 167 212 1099 114 1213 24 26
32 Förström Sven DBS, Tammisaari B 158 194 168 186 180 183 1069 144 1213 26 24
33 Wiberg Daniel DBS, Tammisaari A 121 189 237 228 205 202 1182 30 1212 35 18
34 Rautiainen Kai Destroyers, Hanko B 167 192 164 218 194 187 1122 90 1212 28 24
35 Seppänen Tuula PiLa, Hanko C 168 173 199 160 159 159 1018 192 1210 15 31
36 Rohkea Rami HHB, Salo C 181 143 151 163 186 150 974 234 1208 23 18
37 Tuomi Tero Destroyers, Hanko A 195 216 186 221 155 167 1140 66 1206 24 30
38 Finnberg Eeva PiLa, Hanko C 173 154 157 161 170 157 972 234 1206 14 30
39 Enberg Anneli Kaatajat, Hanko C 155 176 144 168 169 169 981 222 1203 18 28
40 Bäckroos Kurt Ha-Hy, Hanko B 174 191 156 205 182 150 1058 138 1196 24 27
41 Mannström Peter FP, Tammisaari B 180 194 167 150 190 176 1057 132 1189 26 18
42 Lindberg Lars-Gunnar KalKe-70, Lohja B 188 190 201 166 161 176 1082 96 1178 23 23
43 Enholm Susanne Destroyers, Hanko C 183 163 139 160 150 163 958 216 1174 14 30
44 Westerling Hannu FP, Tammisaari B 184 177 189 178 150 145 1023 150 1173 22 26
45 Salin Sami RäMe, Lohja M 179 213 221 245 173 139 1170 0 1170 33 14
46 Lindqvist Jan DBS, Tammisaari B 173 160 180 190 186 148 1037 132 1169 26 19
47 Ekebom Göran HAX, Hanko B 189 136 191 171 181 172 1040 126 1166 21 28
48 Nyman Rolf Strike-10, Tammisaari C 154 156 159 138 179 147 933 228 1161 15 25
49 Fager Anna-Liisa RäMe, Lohja C 153 145 175 134 151 165 923 234 1157 12 28
50 Lindberg Tage Strike-10, Tammisaari C 182 164 154 155 157 128 940 216 1156 18 24
51 Kela Aulis Kaatajat, Hanko D 175 125 169 161 146 138 914 234 1148 14 26
52 Berglund Bjarne DBS, Tammisaari C 176 173 168 152 160 168 997 150 1147 18 27
53 Nyman Anders HAX, Hanko C 168 168 172 153 157 172 990 150 1140 22 20
54 Tuomi Petri DBS, Tammisaari B 155 135 171 199 193 149 1002 132 1134 22 23
55 Heiniö Maila HHB, Salo C 164 155 201 165 128 147 960 174 1134 18 23
56 Wickström Michael DBS, Tammisaari C 166 158 150 146 147 155 922 204 1126 17 22
57 Hortelin Kristian FP, Tammisaari B 188 189 168 179 161 161 1046 78 1124 26 23
58 Kanniainen Raimo KalKe-70, Lohja C 191 127 144 149 144 157 912 210 1122 15 21
59 Laaksonen Aaro Kaatajat, Hanko C 172 160 181 126 166 153 958 156 1114 14 26
60 Fagerström Lita Kaatajat, Hanko C 151 155 107 158 174 134 879 234 1113 10 27
61 Leppälahti Virpi HHB, Salo C 138 161 129 170 150 132 880 216 1096 14 22
62 Sainio Terttu HHB, Salo C 147 152 134 130 159 138 860 234 1094 10 26
63 Räsänen Reijo Ha-Hy, Hanko C 116 160 209 158 139 143 925 168 1093 15 25
64 Boström Alf Ha-Hy, Hanko C 158 151 134 136 170 140 889 204 1093 20 17
65 Tolvanen Ilmari Ha-Hy, Hanko C 167 148 153 179 119 137 903 186 1089 15 22
66 Kontio Ritva KalKe-70, Lohja B 177 163 151 150 159 155 955 132 1087 11 31
67 Kekkonen Merja Kaatajat, Hanko D 179 130 124 139 134 137 843 234 1077 10 24
68 Lindberg Carita KalKe-70, Lohja C 168 135 98 167 133 141 842 234 1076 15 19
69 Hartikka Jaana PiLa, Hanko C 161 151 163 108 114 134 831 234 1065 12 19
70 Tamminen Aaro KalKe-70, Lohja B 146 165 124 154 129 164 882 132 1014 9 26
71 Kontio Tapio KalKe-70, Lohja C 125 137 132 154 100 155 803 198 1001 14 14
72 Kainulainen Maija-Liisa PiLa, Hanko D 123 112 109 108 132 130 714 234 948 2 23
73 Kortelainen Kerttu PiLa, Hanko D 71 74 124 89 73 87 518 126 644 3 7
Kilpailussa suorituksia yhteensä: 154
(c) Viking Bowling & Supply 1987-2019 www: Viking Bowling & Supply Päiv. 23.11.2019 15:25 Webmaster