Hangon Keilahalli, Kaatokisa, 26.11.2019-04.01.2020
(klikkaamalla värillistä tulosta saat näkyviin keilaajan pöytäkirjan)
Sij Nimi Seura, Liitto Lk 1 2 3 4 5 6 Tulos Tas Yht. X /
1 Salin Sami RäMe, Lohja M 189 279 235 222 246 244 1415 0 1415 48 15
2 Jokinen Jesper DBS, Tammisaari C 226 203 179 220 176 188 1192 204 1396 36 18
3 Nyman Anders HAX, Hanko C 228 234 216 182 181 192 1233 150 1383 35 18
4 Tuomi Tero Destroyers, Hanko A 279 224 197 145 212 248 1305 72 1377 39 18
5 Juselius Matti RäMe, Lohja M 211 237 214 247 248 198 1355 6 1361 43 18
6 Nordström Christer Ha-Hy, Hanko B 206 235 191 167 233 190 1222 114 1336 29 29
7 Huusko Kalle RäMe, Lohja M 159 193 287 216 224 216 1295 36 1331 41 17
8 Bäckroos Kurt Ha-Hy, Hanko B 181 186 201 214 193 212 1187 144 1331 25 31
9 Kaikkonen Orvo RBC, Tammisaari B 167 198 179 231 217 255 1247 78 1325 36 22
10 Rönnblad Ivar RBC, Tammisaari C 246 171 178 178 167 161 1101 222 1323 27 23
11 Hartikka Tauno Ha-Hy, Hanko A 217 163 199 215 225 226 1245 72 1317 36 22
12 Enberg Kurt-Olof HAX, Hanko B 222 210 196 215 199 207 1249 66 1315 34 24
13 Hämäläinen Pirkko PiLa, Hanko C 217 176 189 179 161 201 1123 192 1315 22 32
14 Määttä Mikko Destroyers, Hanko A 185 223 173 200 199 253 1233 78 1311 31 23
15 Björkqvist Alexander RBC, Tammisaari B 209 188 150 183 217 212 1159 138 1297 34 16
16 Hotanen Raija Kaatajat, Hanko B 268 204 182 139 158 179 1130 156 1286 26 24
17 Hartikka Maire PiLa, Hanko C 197 175 179 169 186 162 1068 216 1284 21 30
18 Lind Sune Kaatajat, Hanko C 145 178 257 139 247 158 1124 156 1280 27 19
19 Rautiainen Kai Destroyers, Hanko B 187 193 213 188 197 205 1183 90 1273 35 19
20 Enberg Anneli Kaatajat, Hanko C 186 180 212 131 181 165 1055 216 1271 18 32
21 Åberg Ari Ailec, Helsinki A 181 185 206 219 209 214 1214 54 1268 35 14
22 Lindström Kurt Ha-Hy, Hanko C 146 197 165 163 172 182 1025 228 1253 20 25
23 Niemelä Raili PiLa, Hanko C 170 166 161 185 213 158 1053 198 1251 21 27
24 Eriksson Anders Strike-10, Tammisaari C 168 172 189 192 174 190 1085 162 1247 22 27
25 Rautiainen Anna-Lisa Destroyers, Hanko C 157 192 188 181 189 160 1067 180 1247 19 31
26 Förström Sven DBS, Tammisaari B 190 216 180 159 189 172 1106 138 1244 28 20
27 Laaksonen Aaro Kaatajat, Hanko C 188 168 213 157 172 190 1088 156 1244 25 24
28 Kilpinen Jani Destroyers, Hanko B 195 171 202 176 167 202 1113 126 1239 23 30
29 Grönroos Dick Strike-10, Tammisaari C 197 204 146 161 157 150 1015 222 1237 21 25
30 Enholm Susanne Destroyers, Hanko C 165 178 152 165 210 146 1016 216 1232 20 29
31 Granberg Roland FP, Tammisaari B 173 191 152 221 176 190 1103 126 1229 24 26
32 Fagerström Lita Kaatajat, Hanko C 150 166 183 169 169 155 992 234 1226 15 33
33 Mäkinen Esa Ha-Hy, Hanko B 165 203 179 147 196 203 1093 120 1213 23 32
34 Westerling Hannu FP, Tammisaari B 144 160 215 180 153 211 1063 150 1213 24 23
35 Mannström Peter FP, Tammisaari B 205 167 187 183 146 192 1080 132 1212 22 25
36 Saari Hannu Ha-Hy, Hanko C 156 136 171 176 186 170 995 216 1211 22 21
37 Holmström Guy HAX, Hanko C 157 158 179 158 176 172 1000 210 1210 25 18
38 Grönberg Johanna FP, Tammisaari C 172 179 164 149 188 188 1040 168 1208 21 27
39 Naukkarinen Minna Destroyers, Hanko B 147 206 190 184 182 174 1083 120 1203 21 31
40 Ekebom Göran HAX, Hanko B 145 221 181 149 153 204 1053 138 1191 20 28
41 Hortelin Kristian FP, Tammisaari B 189 162 178 194 213 165 1101 84 1185 31 21
42 Bredenberg Patrik Strike-10, Tammisaari C 173 203 179 149 160 159 1023 162 1185 19 26
43 Fiskars Tom Strike-10, Tammisaari C 145 211 152 145 186 182 1021 156 1177 18 30
44 Ek Eila Kaatajat, Hanko C 131 178 106 166 200 186 967 210 1177 20 22
45 Malmlund Peter HAX, Hanko A 201 179 150 196 182 228 1136 36 1172 28 21
46 Boström Alf Ha-Hy, Hanko C 160 170 136 135 191 166 958 210 1168 14 31
47 Lindgren William DBS, Tammisaari D 172 183 157 164 130 127 933 234 1167 25 13
48 Lähteenmäki Helena Kaatajat, Hanko C 169 148 159 155 154 148 933 234 1167 15 25
49 Finnberg Eeva PiLa, Hanko C 138 169 126 157 158 182 930 234 1164 10 31
50 Luosujärvi Risto Destroyers, Hanko A 159 192 170 185 230 178 1114 48 1162 25 26
51 Uusikylä Markus Strike-10, Tammisaari C 180 147 188 168 152 147 982 180 1162 16 28
52 Löflund Henrik DBS, Tammisaari A 169 204 174 179 197 190 1113 48 1161 28 23
53 Kela Aulis Kaatajat, Hanko D 171 133 140 132 193 150 919 234 1153 20 17
54 Artzén Ronny FP, Tammisaari C 143 192 158 143 145 167 948 204 1152 10 32
55 Tolvanen Ilmari Ha-Hy, Hanko C 191 145 125 127 157 212 957 192 1149 24 15
56 Seppänen Tuula PiLa, Hanko C 165 152 148 153 201 132 951 192 1143 12 28
57 Määttä Santeri Patteri, Helsinki B 159 169 199 130 157 192 1006 120 1126 22 22
58 Kekkonen Merja Kaatajat, Hanko D 156 122 167 145 146 143 879 234 1113 11 26
59 Björklund Mia RBC, Tammisaari D 160 147 129 164 155 121 876 234 1110 16 18
60 Ring Klas-Erik Strike-10, Tammisaari D 144 138 144 157 137 149 869 234 1103 11 24
61 Viitanen Päivi PiLa, Hanko D 165 111 156 134 150 149 865 234 1099 15 22
62 Lammi Petri RBC, Tammisaari B 184 201 151 142 164 129 971 120 1091 18 24
63 Lindstedt Alexander TuWe, Turku C 162 153 188 136 126 175 940 150 1090 24 14
64 Fager Anna-Liisa RäMe, Lohja C 140 132 138 146 138 157 851 234 1085 7 30
65 Santala Petri Destroyers, Hanko D 130 135 129 141 123 152 810 234 1044 9 25
66 Wiberg Daniel DBS, Tammisaari A 170 163 161 171 181 146 992 42 1034 19 28
67 Hartikka Jaana PiLa, Hanko C 129 114 133 120 157 138 791 234 1025 10 19
68 Kainulainen Maija-Liisa PiLa, Hanko D 98 129 154 121 100 107 709 234 943 6 18
Kilpailussa suorituksia yhteensä: 138
(c) Viking Bowling & Supply 1987-2020 www: Viking Bowling & Supply Päiv. 04.01.2020 14:30 Webmaster