Hangon Keilahalli, Talvikisa, 01.01.2019-09.02.2019
(klikkaamalla värillistä tulosta saat näkyviin keilaajan pöytäkirjan)
Sij Nimi Seura, Liitto Lk 1 2 3 4 5 6 Tulos Tas Yht. X /
1 Hyrkkö Eemil RäMe, Lohja B 244 226 202 265 177 257 1371 96 1467 46 15
2 Naukkarinen Minna Destroyers, Hanko B 217 218 210 233 223 198 1299 108 1407 36 22
3 Hartikka Tauno Ha-Hy, Hanko A 220 228 194 227 249 224 1342 60 1402 45 22
4 Hortelin Kristian FP, Tammisaari B 228 166 223 246 251 209 1323 78 1401 41 19
5 Luosujärvi Matias OPS, Oulu M 194 238 244 278 224 222 1400 0 1400 45 16
6 Salin Sami RäMe, Lohja M 237 211 238 255 217 237 1395 0 1395 44 21
7 Luosujärvi Risto Destroyers, Hanko A 245 223 200 192 234 237 1331 54 1385 41 18
8 Kaikkonen Orvo RBC, Tammisaari A 214 223 214 241 193 224 1309 42 1351 35 22
9 Rautiainen Kai Destroyers, Hanko B 223 216 179 258 205 204 1285 66 1351 39 20
10 Juselius Matti RäMe, Lohja M 200 197 268 255 213 212 1345 0 1345 46 15
11 Bäckman Linus DBS, Tammisaari B 212 193 190 194 212 210 1211 132 1343 32 23
12 Nyman Anders HAX, Hanko C 187 187 200 218 258 123 1173 168 1341 30 21
 
13 Wiberg Martin DBS, Tammisaari A 209 222 257 213 171 206 1278 54 1332 36 25
14 Määttä Santeri Patteri, Helsinki B 156 200 226 207 209 204 1202 126 1328 37 17
15 Löflund Henrik DBS, Tammisaari B 179 222 225 184 238 199 1247 78 1325 36 19
16 Pitkänen Juha FSB, Parainen M 202 220 279 228 214 179 1322 0 1322 41 16
17 Kymäläinen Ismo Lusa, Lohja C 173 198 149 213 232 169 1134 186 1320 25 26
18 Enberg Kurt-Olof HAX, Hanko A 237 208 221 181 167 245 1259 60 1319 35 20
19 Lindroos Alex RBC, Tammisaari A 233 182 182 197 222 237 1253 54 1307 34 27
20 Määttä Mikko Destroyers, Hanko A 202 227 174 178 242 233 1256 48 1304 36 22
21 Kuronen Jouni Lusa, Lohja B 185 195 214 213 211 181 1199 102 1301 33 24
22 Wiberg Daniel DBS, Tammisaari A 181 213 171 208 200 266 1239 60 1299 33 21
23 Ekebom Göran HAX, Hanko B 213 169 200 183 204 204 1173 126 1299 24 37
24 Viita Erkki Lusa, Lohja C 210 174 164 182 177 212 1119 174 1293 28 22
25 Huusko Kalle RäMe, Lohja A 211 227 213 226 177 195 1249 36 1285 34 26
26 Rautiainen Seppo Ha-Hy, Hanko B 171 236 223 191 189 167 1177 108 1285 28 24
27 Fager Anna-Liisa RäMe, Lohja C 176 168 187 158 161 201 1051 234 1285 18 30
28 Nyholm Kim DBS, Tammisaari B 245 211 172 182 185 175 1170 108 1278 34 20
29 Bäckroos Kurt Ha-Hy, Hanko B 204 215 163 180 190 188 1140 138 1278 28 26
30 Nordström Christer Ha-Hy, Hanko B 165 220 215 193 189 204 1186 90 1276 28 26
31 Lähteenmäki Helena Kaatajat, Hanko C 158 183 157 154 215 188 1055 216 1271 21 24
32 Hotanen Raija Kaatajat, Hanko B 209 147 224 163 227 136 1106 150 1256 22 28
33 Seppänen Tuula PiLa, Hanko C 158 180 190 170 195 175 1068 186 1254 17 34
34 Boström Alf Ha-Hy, Hanko C 177 135 233 169 171 168 1053 198 1251 22 23
35 Tapola Pertti Patteri, Helsinki B 204 233 147 184 146 192 1106 144 1250 31 20
36 Westerling Hannu FP, Tammisaari C 195 188 143 186 191 182 1085 162 1247 27 19
37 Björkqvist Alexander RBC, Tammisaari C 193 175 152 213 204 158 1095 150 1245 26 26
38 Finnberg Eeva PiLa, Hanko C 155 216 166 159 179 154 1029 216 1245 16 32
39 Grönberg Johanna FP, Tammisaari C 139 192 167 195 190 185 1068 174 1242 23 24
40 Rautiainen Anna-Lisa Destroyers, Hanko C 181 168 189 192 175 162 1067 168 1235 16 33
41 Saari Hannu Ha-Hy, Hanko C 151 162 146 208 189 163 1019 216 1235 19 22
42 Solja Kenneth Patteri, Helsinki B 170 190 223 173 183 187 1126 108 1234 26 25
43 Granberg Roland FP, Tammisaari B 202 183 179 194 158 179 1095 132 1227 24 29
44 Malmlund Peter HAX, Hanko A 191 195 204 159 214 224 1187 36 1223 28 27
45 Räsänen Reijo Ha-Hy, Hanko C 150 157 169 243 195 154 1068 150 1218 22 25
46 Holmström Guy HAX, Hanko C 144 167 155 177 181 199 1023 192 1215 20 25
47 Mäkinen Esa Ha-Hy, Hanko B 190 184 163 183 169 181 1070 144 1214 20 33
48 Lindström Kurt Ha-Hy, Hanko D 174 154 166 165 161 159 979 234 1213 14 30
49 Enholm Susanne Destroyers, Hanko C 151 170 203 156 157 150 987 222 1209 20 24
50 Ek Eila Kaatajat, Hanko C 178 170 166 146 172 159 991 216 1207 18 25
51 Öhberg Robert DBS, Tammisaari B 203 233 160 196 186 160 1138 66 1204 28 24
52 Enberg Anneli Kaatajat, Hanko C 158 170 167 150 176 168 989 210 1199 12 36
53 Koverskoi Mika Strike-10, Tammisaari C 196 192 147 136 168 170 1009 186 1195 16 31
54 Ranta-aho Raimo Lusa, Lohja C 180 175 148 160 149 168 980 210 1190 19 21
55 Niemelä Raili PiLa, Hanko C 147 191 210 132 156 155 991 198 1189 15 29
56 Kilpinen Jani Destroyers, Hanko B 201 168 149 176 180 192 1066 120 1186 26 21
57 Tuori Kimmo Patteri, Helsinki C 149 158 166 159 235 149 1016 168 1184 22 21
58 Virta Jari RäMe, Lohja C 197 170 156 139 169 171 1002 180 1182 18 27
59 Hämäläinen Pirkko PiLa, Hanko C 181 157 171 163 153 168 993 186 1179 16 29
60 Fagerström Lita Kaatajat, Hanko C 186 150 138 146 162 163 945 234 1179 17 24
61 Kari Rauno RäMe, Lohja B 203 156 169 179 174 164 1045 132 1177 22 31
62 Kurppa Niko FSB, Parainen M 213 213 184 179 164 223 1176 0 1176 33 22
63 Hyvönen Petri Patteri, Helsinki A 187 189 170 197 194 191 1128 48 1176 30 20
64 Hyvönen Paula Säbinät, Lohja C 171 128 170 170 150 193 982 192 1174 19 26
65 Lindqvist Jan DBS, Tammisaari B 169 151 170 193 169 177 1029 144 1173 21 25
66 Lammi Petri RBC, Tammisaari B 145 185 170 211 162 157 1030 126 1156 20 26
67 Aaltonen Petteri Patteri, Helsinki C 154 143 159 137 176 173 942 210 1152 20 21
68 Viitanen Päivi PiLa, Hanko D 189 147 138 157 158 126 915 234 1149 11 29
69 Andersson Carl JP, Helsinki C 176 141 149 167 153 167 953 192 1145 13 31
70 Mannström Peter FP, Tammisaari B 204 169 183 143 179 139 1017 120 1137 22 22
71 Wiberg Thomas DBS, Tammisaari M 203 181 202 173 158 211 1128 6 1134 27 24
72 Laine Urpo Destroyers, Hanko C 170 138 136 144 129 191 908 216 1124 12 26
73 Koivunen Vesa RäMe, Lohja D 147 123 137 152 160 168 887 234 1121 18 19
74 Råberg Sirpa Destroyers, Hanko B 168 168 162 147 149 184 978 132 1110 20 22
75 Sorjonen Erkki Lusa, Lohja C 160 164 146 170 157 146 943 162 1105 16 27
76 Wall Birgitta FP, Tammisaari D 141 147 127 128 168 160 871 234 1105 13 23
77 Santala Petri Destroyers, Hanko D 105 146 128 150 183 149 861 234 1095 13 23
78 Lind Matias RBC, Tammisaari C 172 121 142 172 159 174 940 150 1090 23 15
79 Lindstedt Alexander SQB Bowlers, Seinäjoki C 152 178 161 124 152 148 915 162 1077 22 14
80 Björklund Mia RBC, Tammisaari D 127 149 115 158 105 137 791 234 1025 12 18
81 Hartikka Bertta PiLa, Hanko D 120 142 140 119 132 136 789 234 1023 8 20
82 Koverskoi Tarja Strike-10, Tammisaari D 139 127 131 123 128 113 761 234 995 7 19
83 Sander Katrin PiLa, Hanko D 132 125 107 114 108 91 677 234 911 9 15
Kilpailussa suorituksia yhteensä: 170
© Viking Bowling & Supply 1987-2019 www: Viking Bowling & Supply Päiv. 09.02.2019 17:57 Webmaster