Hangon Keilahalli, HAX-Maaliskisa, 13.02.2018-24.03.2018
(klikkaamalla värillistä tulosta saat näkyviin keilaajan pöytäkirjan)
Sij Nimi Seura, Liitto Lk 1 2 3 4 5 6 Tulos Tas Yht. X /
1 Malmlund Peter HAX, Hanko A 258 245 239 215 231 235 1423 54 1477 46 0
2 Rautiainen Seppo Ha-Hy, Hanko B 266 209 198 227 196 200 1296 102 1398 33 26
3 Enberg Kurt-Olof HAX, Hanko A 247 200 190 188 236 268 1329 60 1389 42 0
4 Hartikka Tauno Ha-Hy, Hanko A 225 247 198 211 226 225 1332 54 1386 42 0
5 Bäckroos Kurt Ha-Hy, Hanko B 203 224 177 233 219 193 1249 126 1375 31 27
6 Hortelin Kristian FP, Tammisaari B 201 202 182 200 246 229 1260 96 1356 37 21
7 Öberg Tommy Strike-10, Tammisaari C 190 180 203 234 193 180 1180 174 1354 31 21
8 Luosujärvi Risto Destroyers, Hanko A 189 209 223 223 235 221 1300 48 1348 34 24
9 Nordström Christer Ha-Hy, Hanko B 169 213 185 213 300 179 1259 84 1343 37 18
10 Boström Linus Bay, Lahti M 219 269 205 258 202 189 1342 0 1342 44 18
11 Rautiainen Anna-Lisa Destroyers, Hanko C 215 189 196 224 178 176 1178 156 1334 24 30
12 Holmström Guy HAX, Hanko C 225 189 186 186 165 167 1118 216 1334 24 29
 
13 Strandback Thore HAX, Hanko C 162 248 180 150 196 233 1169 162 1331 31 20
14 Määttä Mikko Destroyers, Hanko A 235 239 235 233 211 135 1288 36 1324 39 0
15 Ekebom Göran HAX, Hanko B 169 173 225 215 179 216 1177 132 1309 23 0
16 Ruuska Helka PiLa, Hanko C 182 159 176 237 191 188 1133 174 1307 24 33
17 Koppe Peter ÅTF, Turku C 198 193 212 182 166 184 1135 168 1303 32 20
18 Nyberg Benjamin Destroyers, Hanko D 108 180 200 192 198 185 1063 234 1297 28 16
19 Rautiainen Kai Destroyers, Hanko B 157 207 169 258 213 203 1207 78 1285 36 17
20 Granberg Roland FP, Tammisaari B 216 167 215 165 190 182 1135 150 1285 25 25
21 Jurczak Hannu Globus, Helsinki C 201 182 180 192 165 148 1068 216 1284 21 30
22 Malmlund Svante HAX, Hanko B 168 201 181 203 222 179 1154 120 1274 27 28
23 Määttä Santeri Destroyers, Hanko B 201 191 210 193 135 202 1132 138 1270 29 21
24 Boström Alf Ha-Hy, Hanko C 183 160 176 166 221 147 1053 216 1269 22 24
25 Hartikka Maire PiLa, Hanko C 162 213 163 225 159 170 1092 174 1266 23 27
26 Palomäki Pekka Kaatajat, Hanko C 236 183 161 152 146 180 1058 204 1262 21 24
27 Naukkarinen Minna Destroyers, Hanko B 223 168 212 152 150 247 1152 108 1260 33 18
28 Eriksson Anders Strike-10, Tammisaari C 152 199 219 181 122 183 1056 204 1260 24 18
29 Finnberg Eeva PiLa, Hanko C 137 175 180 194 162 186 1034 216 1250 18 28
30 Ek Eila Kaatajat, Hanko C 159 182 178 209 148 161 1037 210 1247 16 33
31 Lindberg Tage Strike-10, Tammisaari C 169 159 188 166 164 176 1022 222 1244 17 30
32 Hämäläinen Pirkko PiLa, Hanko C 207 169 145 196 193 165 1075 168 1243 21 27
33 Kela Aulis Kaatajat, Hanko D 176 164 217 180 137 135 1009 234 1243 20 22
34 Tolvanen Ilmari Ha-Hy, Hanko C 163 192 148 204 178 169 1054 180 1234 17 31
35 Nyman Anders HAX, Hanko C 198 192 150 166 178 146 1030 204 1234 23 24
36 Lindström Kurt Ha-Hy, Hanko D 167 152 180 178 139 177 993 234 1227 18 25
37 Niemelä Raili PiLa, Hanko C 149 160 145 163 189 234 1040 186 1226 24 0
38 Enholm Susanne Destroyers, Hanko C 147 165 175 171 202 149 1009 216 1225 16 32
39 Fröberg Dan Strike-10, Tammisaari D 148 144 175 182 183 157 989 234 1223 17 29
40 Flinkman Bo R-4, Turku B 202 150 211 194 173 184 1114 108 1222 23 25
41 Enberg Anneli Kaatajat, Hanko C 170 187 200 147 159 167 1030 192 1222 20 0
42 Alén Tommy FP, Tammisaari C 143 168 213 162 192 144 1022 198 1220 16 32
43 Räsänen Reijo Ha-Hy, Hanko C 152 167 184 193 191 179 1066 150 1216 23 27
44 Grönberg Johanna FP, Tammisaari C 209 213 169 148 157 137 1033 180 1213 23 20
45 Hotanen Raija Kaatajat, Hanko B 178 165 172 201 183 164 1063 144 1207 14 37
46 Seppänen Tuula PiLa, Hanko C 192 180 166 171 148 192 1049 150 1199 19 30
47 Kevin Anders FP, Tammisaari B 190 156 212 223 201 148 1130 66 1196 32 18
48 Rehn Edgar Strike-10, Tammisaari D 131 234 115 171 149 162 962 234 1196 16 23
49 Paasonen Robert HAX, Hanko D 124 148 115 208 175 184 954 234 1188 20 20
50 Hartikka Bertta PiLa, Hanko D 149 172 162 151 159 160 953 234 1187 10 34
51 Saari Hannu Ha-Hy, Hanko C 148 205 171 143 152 149 968 216 1184 15 29
52 Berg Toni FP, Tammisaari B 221 202 154 183 180 150 1090 78 1168 29 18
53 Eriksson Paula Globus, Helsinki C 135 169 164 205 152 162 987 180 1167 19 21
54 Fagerström Lita Kaatajat, Hanko C 165 155 135 151 210 117 933 234 1167 19 19
55 Riihelä Kari Globus, Helsinki C 180 170 168 178 151 145 992 174 1166 13 33
56 Lähteenmäki Helena Kaatajat, Hanko C 179 190 169 149 133 134 954 210 1164 17 24
57 Engholm Martti Globus, Helsinki C 167 146 141 197 157 179 987 174 1161 17 27
58 Byman Dan-Gunnar ÅTF, Turku C 114 145 189 191 180 184 1003 156 1159 19 23
59 Hartikka Jaana PiLa, Hanko C 149 166 149 150 159 146 919 234 1153 12 28
60 Koverskoi Mika Takabåga, Tammisaari C 170 198 145 179 141 133 966 186 1152 20 23
61 Santala Petri Destroyers, Hanko D 117 166 153 166 166 147 915 234 1149 16 22
62 Huusko Kalle RäMe, Lohja A 183 185 182 211 174 171 1106 36 1142 29 22
63 Böckerman Ida PiLa, Hanko D 134 129 166 131 135 212 907 234 1141 16 0
64 Lundström Stefan Strike-10, Tammisaari D 167 166 166 149 145 113 906 234 1140 19 21
65 Zewi Fred ÅTF, Turku B 150 164 173 168 172 179 1006 132 1138 23 22
66 Lind Sune Kaatajat, Hanko B 147 201 151 143 145 186 973 144 1117 18 0
67 Mäkinen Esa Ha-Hy, Hanko B 139 170 151 146 173 202 981 132 1113 20 0
68 Viitanen Päivi PiLa, Hanko D 127 153 167 87 176 141 851 234 1085 17 17
69 Sander Katrin PiLa, Hanko D 116 193 138 129 136 123 835 234 1069 12 23
70 Welander Simon Destroyers, Hanko D 101 141 130 143 140 140 795 234 1029 11 19
71 Kainulainen Maija-Liisa PiLa, Hanko D 119 126 124 130 133 125 757 234 991 5 0
72 Koverskoi Tarja Takabåga, Tammisaari D 100 124 133 143 108 122 730 234 964 8 16
Kilpailussa suorituksia yhteensä: 145
© Viking Bowling & Supply 1987-2018 www: Viking Bowling & Supply Päiv. 31.03.2018 15:09 Webmaster