Hangon Keilahalli, HaHy, 26.03.2019-05.05.2019, tilanne 04.05.2019
(klikkaamalla värillistä tulosta saat näkyviin keilaajan pöytäkirjan)
Sij Nimi Seura, Liitto Lk 1 2 3 4 5 6 Tulos Tas Yht. X /
1 Luosujärvi Risto Destroyers, Hanko A 224 226 237 212 264 219 1382 48 1430 40 21
2 Hartikka Tauno Ha-Hy, Hanko A 217 285 227 186 233 204 1352 36 1388 41 16
3 Määttä Mikko Destroyers, Hanko A 199 220 200 203 196 300 1318 60 1378 36 25
4 Kaikkonen Orvo RBC, Tammisaari A 201 246 199 254 211 189 1300 54 1354 38 22
5 Nyholm Kim DBS, Tammisaari B 200 186 175 213 242 224 1240 108 1348 37 20
6 Bäckroos Kurt Ha-Hy, Hanko B 204 213 205 216 186 186 1210 132 1342 35 25
7 Lindström Kurt Ha-Hy, Hanko C 222 185 220 118 189 169 1103 234 1337 25 19
8 Seppänen Tuula PiLa, Hanko C 190 182 199 181 202 162 1116 186 1302 21 33
9 Rautiainen Kai Destroyers, Hanko B 230 205 180 217 218 184 1234 66 1300 34 24
10 Nordström Christer Ha-Hy, Hanko B 196 183 225 192 202 210 1208 90 1298 34 25
11 Lindstedt Alexander SQB Bowlers, Seinäjoki C 156 196 244 158 188 187 1129 162 1291 29 22
12 Wiberg Daniel DBS, Tammisaari A 160 224 205 222 204 225 1240 42 1282 37 17
 
13 Viman Kari HeHa, Salo C 200 173 191 183 137 213 1097 174 1271 22 31
14 Hortelin Kristian FP, Tammisaari B 193 186 211 207 216 190 1203 66 1269 30 26
15 Ekebom Göran HAX, Hanko B 222 196 212 203 139 173 1145 114 1259 30 22
16 Sundblom Victor FP, Tammisaari C 139 185 210 200 156 188 1078 180 1258 26 25
17 Hotanen Raija Kaatajat, Hanko B 188 224 136 213 183 160 1104 150 1254 24 24
18 Malmlund Peter HAX, Hanko A 214 175 175 171 246 233 1214 36 1250 36 19
19 Viita Erkki Lusa, Lohja C 163 141 173 233 194 179 1083 162 1245 25 23
20 Ek Eila Kaatajat, Hanko C 179 154 165 151 198 187 1034 210 1244 20 29
21 Artzén Ronny FP, Tammisaari C 175 177 156 179 188 155 1030 210 1240 20 28
22 Rautiainen Anna-Lisa Destroyers, Hanko C 167 170 201 181 179 167 1065 174 1239 21 31
23 Hämäläinen Pirkko PiLa, Hanko C 207 180 150 173 178 168 1056 180 1236 14 36
24 Enholm Susanne Destroyers, Hanko C 189 162 189 169 149 160 1018 216 1234 21 24
25 Boström Alf Ha-Hy, Hanko C 198 169 170 157 167 168 1029 198 1227 23 22
26 Niemelä Raili PiLa, Hanko C 199 181 150 156 138 202 1026 192 1218 20 24
27 Grönberg Johanna FP, Tammisaari C 145 162 203 161 212 162 1045 168 1213 23 23
28 Saari Hannu Ha-Hy, Hanko C 221 147 181 176 147 131 1003 210 1213 23 21
29 Päärni Hannu HeHa, Salo C 181 185 171 160 154 191 1042 168 1210 24 26
30 Laaksonen Aaro Kaatajat, Hanko C 167 201 157 185 169 179 1058 150 1208 18 31
31 Nyman Anders HAX, Hanko C 144 180 173 174 224 173 1068 138 1206 27 20
32 Holmström Guy HAX, Hanko C 209 187 174 147 148 145 1010 192 1202 17 30
33 Hartikka Bertta PiLa, Hanko D 181 134 156 182 176 137 966 234 1200 18 26
34 Finnberg Eeva PiLa, Hanko C 189 156 146 168 172 149 980 216 1196 14 32
35 Enberg Kurt-Olof HAX, Hanko A 182 198 214 172 203 166 1135 60 1195 25 26
36 Wiberg Martin DBS, Tammisaari A 216 175 191 160 206 213 1161 30 1191 33 18
37 Fager Anna-Liisa RäMe, Lohja C 169 161 162 164 145 155 956 234 1190 13 30
38 Ukkonen Eino Lusa, Lohja C 150 187 156 208 157 181 1039 150 1189 25 24
39 Hyvönen Paula Säbinät, Lohja C 160 120 197 159 181 171 988 198 1186 12 33
40 Hurskainen Teuvo HeHa, Salo C 180 172 162 171 140 195 1020 162 1182 17 30
41 Aittola Aimo FP, Tammisaari C 179 156 172 155 136 166 964 216 1180 11 33
42 Wiberg Thomas DBS, Tammisaari M 202 184 194 199 171 203 1153 24 1177 30 28
43 Kuronen Jouni Lusa, Lohja B 190 157 192 137 176 234 1086 90 1176 28 20
44 Lammi Petri RBC, Tammisaari B 204 186 156 189 144 169 1048 126 1174 28 21
45 Förström Sven DBS, Tammisaari B 134 176 186 178 182 180 1036 132 1168 18 29
46 Naukkarinen Minna Destroyers, Hanko B 142 224 185 170 183 160 1064 102 1166 22 26
47 Mäkinen Esa Ha-Hy, Hanko B 174 159 181 173 179 165 1031 132 1163 16 31
48 Lindroos Alex RBC, Tammisaari A 229 169 169 184 214 153 1118 42 1160 28 20
49 Räsänen Reijo Ha-Hy, Hanko C 132 173 184 189 151 166 995 162 1157 22 22
50 Lähteenmäki Helena Kaatajat, Hanko C 164 153 119 152 172 180 940 216 1156 18 20
51 Sarkkinen Jorma Lusa, Lohja D 157 150 148 193 169 211 1028 126 1154 24 18
52 Löflund Henrik DBS, Tammisaari B 183 194 181 160 204 190 1112 36 1148 24 30
53 Tolvanen Ilmari Ha-Hy, Hanko C 171 165 159 142 179 146 962 186 1148 24 14
54 Lind Sune Kaatajat, Hanko C 212 135 159 170 152 167 995 150 1145 19 23
55 Koivusalo Pentti HeHa, Salo B 189 154 160 180 159 190 1032 108 1140 26 22
56 Friman Stefan RBC, Tammisaari A 195 176 162 170 196 171 1070 66 1136 26 28
57 Ranta-aho Raimo Lusa, Lohja C 125 133 165 165 147 184 919 216 1135 17 22
58 Lukkari Kaarlo Ha-Hy, Hanko C 182 148 160 127 124 184 925 198 1123 14 26
59 Tuomi Tero Destroyers, Hanko A 186 184 160 199 169 176 1074 48 1122 24 25
60 Vasanko Eero HeHa, Salo B 170 146 184 166 156 168 990 120 1110 13 34
61 Fagerström Lita Kaatajat, Hanko C 171 133 158 113 158 134 867 234 1101 13 23
62 Sander Katrin PiLa, Hanko D 132 121 151 143 187 124 858 234 1092 13 24
63 Enberg Anneli Kaatajat, Hanko C 170 175 152 143 123 114 877 204 1081 16 21
64 Niemi Bo-Krister FP, Tammisaari C 158 144 152 157 126 154 891 174 1065 11 28
65 Viitanen Päivi PiLa, Hanko D 157 134 127 131 116 149 814 234 1048 12 19
66 Eklund Rauni HeHa, Salo C 126 136 177 115 133 118 805 228 1033 5 23
67 Wall Birgitta FP, Tammisaari D 122 166 107 133 134 132 794 234 1028 11 16
68 Kainulainen Maija-Liisa PiLa, Hanko D 111 130 152 157 121 122 793 234 1027 8 22
69 Kekkonen Merja Kaatajat, Hanko D 119 112 120 118 140 139 748 126 874 7 19
70 Rautiainen Seppo Ha-Hy, Hanko B 130 82 110 109 119 134 684 114 798 8 11
Kilpailussa suorituksia yhteensä: 155
© Viking Bowling & Supply 1987-2019 www: Viking Bowling & Supply Päiv. 04.05.2019 16:56 Webmaster