Hangon Keilahalli, HKL liittokisa, 07.05.2019-01.06.2019
(klikkaamalla värillistä tulosta saat näkyviin keilaajan pöytäkirjan)
Sij Nimi Seura, Liitto Lk 1 2 3 4 5 6 Tulos Tas Yht. X /
1 Bäckroos Kurt Ha-Hy, Hanko B 199 202 212 209 255 221 1298 114 1412 35 23
2 Hartikka Tauno Ha-Hy, Hanko A 219 256 157 216 209 246 1303 30 1333 38 21
3 Määttä Mikko Destroyers, Hanko A 210 211 224 231 172 225 1273 42 1315 33 22
4 Naukkarinen Minna Destroyers, Hanko B 169 201 267 173 199 160 1169 108 1277 28 25
5 Ek Eila Kaatajat, Hanko C 193 179 187 143 157 203 1062 210 1272 19 25
6 Enberg Kurt-Olof HAX, Hanko A 182 204 179 247 187 185 1184 66 1250 25 29
7 Enholm Susanne Destroyers, Hanko C 141 212 173 151 176 179 1032 216 1248 18 31
8 Lähteenmäki Helena Kaatajat, Hanko C 185 187 178 144 202 129 1025 216 1241 18 25
9 Hotanen Raija Kaatajat, Hanko B 189 191 179 179 168 180 1086 150 1236 18 32
10 Grönroos Dick Strike-10, Tammisaari C 146 170 161 187 173 171 1008 228 1236 15 34
11 Määttä Santeri Patteri, Helsinki B 193 196 166 187 214 188 1144 90 1234 28 21
12 Ekebom Göran HAX, Hanko B 211 205 190 155 172 169 1102 114 1216 22 28
 
13 Seppänen Tuula PiLa, Hanko C 192 175 167 168 169 165 1036 180 1216 17 33
14 Lindstedt Alexander SQB Bowlers, Seinäjoki C 182 222 227 150 127 154 1062 150 1212 25 22
15 Malmlund Peter HAX, Hanko A 169 234 194 225 183 168 1173 36 1209 31 24
16 Räty Timo Strike-10, Tammisaari D 169 135 159 183 163 157 966 234 1200 20 22
17 Nordström Christer Ha-Hy, Hanko B 192 223 160 161 183 189 1108 90 1198 26 26
18 Öberg Tommy Strike-10, Tammisaari C 163 180 180 169 185 170 1047 150 1197 17 37
19 Rautiainen Kai Destroyers, Hanko B 175 171 194 206 169 211 1126 66 1192 27 25
20 Luosujärvi Risto Destroyers, Hanko A 204 206 161 200 203 173 1147 36 1183 31 26
21 Mäkinen Esa Ha-Hy, Hanko B 177 159 203 159 154 173 1025 144 1169 21 26
22 Fager Anna-Liisa RäMe, Lohja C 134 156 186 170 137 146 929 234 1163 10 32
23 Hämäläinen Pirkko PiLa, Hanko C 155 159 179 176 170 149 988 174 1162 14 31
24 Holmström Guy HAX, Hanko C 130 172 145 183 143 183 956 192 1148 17 24
25 Lindström Kurt Ha-Hy, Hanko C 177 148 178 140 137 146 926 222 1148 18 22
26 Rehn Edgar Strike-10, Tammisaari D 144 147 141 173 139 165 909 234 1143 19 19
27 Nyman Rolf Strike-10, Tammisaari C 171 144 124 157 157 155 908 216 1124 9 31
28 Finnberg Eeva PiLa, Hanko C 200 124 154 156 132 136 902 222 1124 11 26
29 Nyman Anders HAX, Hanko C 196 176 145 154 155 154 980 138 1118 17 28
30 Rautiainen Anna-Lisa Destroyers, Hanko C 157 165 139 137 170 181 949 168 1117 10 30
31 Kela Aulis Kaatajat, Hanko D 159 136 140 119 148 133 835 234 1069 17 15
32 Albertsson Sven Strike-10, Tammisaari C 157 107 153 138 140 132 827 234 1061 10 23
33 Bredenberg Patrik Strike-10, Tammisaari C 150 164 158 146 111 161 890 162 1052 10 27
34 Fagerström Lita Kaatajat, Hanko C 154 114 133 143 126 134 804 234 1038 6 27
35 Santala Petri Destroyers, Hanko D 124 144 126 114 155 130 793 234 1027 9 20
36 Hartikka Jaana PiLa, Hanko C 139 157 136 100 112 134 778 234 1012 10 15
37 Viitanen Päivi PiLa, Hanko D 101 127 135 125 120 161 769 234 1003 2 25
38 Kekkonen Merja Kaatajat, Hanko D 127 113 108 116 157 155 776 126 902 6 24
39 Kortelainen Kerttu PiLa, Hanko D 90 86 108 95 98 91 568 126 694 5 9
Kilpailussa suorituksia yhteensä: 66
© Viking Bowling & Supply 1987-2019 www: Viking Bowling & Supply Päiv. 01.06.2019 15:09 Webmaster